Vítám Vás na mém webu!

Jmenuji se Kateřina Soukupová a jsem textilní výtvarnicí. Vystudovala jsem obor Tvorba hraček a dekorativních předmětů na pražské SUPŠ a v roce 2000 jsem diplomovala v ateliéru Textilní tvorby na VŠUP v Praze.

V mé dílně KS Textile Art, která je zároveň také malinkatou prodejnou, vznikají ručně tkané koberce na míru – kelimy, vlněné a piknikové deky, propojením materiálů také jedinečné polštáře, dále bavlněné ubrusy, prostírání, povlečení.

Prodejní ateliér najdete pár minut od metra Vyšehrad na adrese Mikuláše z Husi 10, v Praze 4, kde koupíte nejen textilní výrobky z mého ateliéru, ale také ručně ušité hračky od Evy Kerhartové, háčkovaná zvířátka od Ivany Urbánkové, český porcelán od Nela-porcelán, pyžama a noční košilky od Lucie Tučné a další české řemeslné produkty. Každý výrobek z mé dílny, buď ručně ušitý nebo utkaný, je originálem z přírodních materiálů a vyrobený s nadšením a láskou k české tradici. A věřte, že každý kousek vám bude sloužit dlouhá léta.

Pokud právě nepracuji na nových textiliích, tak vytvářím textilní dekorace pro filmy a reklamu. Spolupracovala jsem na filmech a seriálech pro tuzemské i zahraniční produkce, jako například Knightfall , 12 Monkeys, Čertí brko, Ophelia, Carnival Row, 1.Republika, Underworld : Blood Wars  a pro klienty Innogy, Český lev,  Tiger beer, Cheerios a mnoho dalších.

Přijďte si prohlédnout a dotknout se mých výrobků a nebo se jen zastavit na kus řeči s kávou. Případně se nestyďte napsat nebo zavolat, ráda Vám pomůžu s Vaším výběrem a poradím.

Těším se na Vás,
Kateřina Soukupová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím